Friday, October 31, 2008

Must kardigan

Sissekanne uuendatud 08.11.2008.

Kuuldused kudujast on levinud ning tekib inimesi, kes tahaksid oma soovi järgi miskit ilusat kandmiseks saada. Nii juhtuski, et meie pisipoja füsioterapeut Margit tuli lagedale sooviga omada pikka korralikku kardigani. Valisime koos lõnga - Rowani Kid Classic ja ülejäänu jäeti "kunstniku" otsustada. Lõng ise on uhke ja värv ei taha palju mustrit, mistõttu otsustasin suht lihtsa koe kasuks. Keha osas on valdav 1-2 venitatud silmaga soonik, vahel paar pisemat palmiku-laadset rida.
Selline on üld-vaade.

Hõlma kudusin eraldi tükina ja kahekordse, et jääks kenasti hoidma.
Seljal ja hõlmal on sama "palmik". Varrukas õlalt kergelt krookes.
Selline ta siis sai.
Tehniline inf:
Lõng Rowan Kid Classic, värv "peat". Mammi Lõngapoest.
Varras 4,5.

Modell Aveli
Foto ise

Hiljem lisatud: kudumi omanik Margit on oma uue riideeseme üle väga õnnelik.

12 comments:

Sircu said...

see kõik on enda disainitud? väga hästi on välja tulnud!

Tiina said...

Väga viks rõivas.
Tõepoolest kaunis.

Krentu said...

See esipaneel on küll väga huvitav...Kampsun ise on ka ilus ja "tasakaalus". Aga ma ei saa aru, kuidas on seda kid classicut võimalik kududa 4,5 vardaga.... ma kooks vist 3-ga. ehk siis kudujad koovad nii väga erinevalt....

Anonymous said...

No küll on ilus!

krista said...

see on juba midagi sellist, mida ma endale juba kaua aega tahtnud olen :).....nii nii...jätame meelde :)

Mari-Liis said...

Väga ilus!

Inga said...

tänud teile kõigile!
jhh, sircu, algusest lõpuni on see oma vardast tulnud. ehk siis oma "disain" nehh:)
krentu - eks kudujatel on erinev kude, ma arvan:) ma olen kid classicut muidu kudunud varrastega nr 5 ja 6:) seda tahtsin saada veidi tihkemat ja 4,5 tuli täiesti paras tihedus minul välja:)
tänud veelkord sõnade eest:)

Yllep said...

Väga ilus! Kood imeilusaid asju, uus omanik on küll väga õnnelik!

Inga said...

tänud Ülle!

Katrin said...

Imeilus! Modellile sobib superhästi :) Kardigani omanikku tasub ainult kadestada :)

Inga said...

aitähh, Katrin!

Anonymous said...

Das Bettelarmband existiert als thomas sabo online Schmuckstück bereits seit Jahrzehnten. sabo schmuck Ursprünglich wurde es getragen, um sich von nahestehenden thomas sabo charm Menschen Anhänger „zusammenzubetteln“ und dadurch ein Schmuckstück zu besitzen, thomas sabo glaube liebe hoffnung das eine ganz persönliche Geschichte erzählen konnte. Nicht selten wurde es weiter vererbt thomas sabo und immer wieder in jeder Generation mit neuen Anhängern erweitert. thomas szabo Auch heute noch ist das Bettelarmband ein sehr beliebtes Accessoire. thomas sabo armbänder Und auch heute noch verbirgt es oftmals schmuck thomas sabo ketten Geschichten in sich, die eine ganz persönliche Bedeutung für seinen Träger bzw. seine Trägerin haben. Die einzelnen thomas sabo onlineshop Anhänger, die man an das Bettelarmband anbringen kann, können ganz unterschiedlichen Ursprungs sein. Einige thomas sabo ohrschmuck kauft man sich vielleicht selbst, andere lässt man sich von lieben Mitmenschen schenken und verbindet so mit dem Anhänger immer eine schöne Erinnerung.