Wednesday, January 28, 2009

Brownie
Selline lihtne mütsike. Voodri kudusin heledast lõngast, lootes et kumab veidi läbi ehk:)
Lõng Knitglobal Nazca Baby Alpaca (Liann) ning vooder Rowan Kid Classic (oats - helebeeź).
Varras 4.0

Foto Loore, Modell ise.

7 comments:

taavet said...

hästi nunnu :)

Inga said...

aitäh, kall:)

Riin said...

Meeletult ilusad kudumid on sul :)

Avastasin su blogi mõnda aega tagasi ja käin nüüd hiilimas ja igatsemas, et ma ka millegi sellisega hakkama saaksin :P

Äkki viitsiksid teinekord õpetusi ka üles panna :$

Inga said...

Hei Riin,
tänud heade sõnade eest!
ma ise arvan, et mu kudumid on nii lihtsad, et kuidagi piinlik oleks neile "õpetusi" juurde kirjutada. teisalt on see minu jaoks suht keeruline rida, kuna ma ise koon ilma õpetustesta ja tegemise käigus ei viitsi ma ka märkmeid teha, siis tähendaks õpetuse kirjutamine seda, et ma võtan valmis asja ja panen selle järgi kirja, mis ja kuidas:)
ehk siis, kui msiki konkreetne asi kedagi huvitab, siis ikka võtan ja proovin üles tähendada. niisama kõigile kudumitele lihtsalt ei viitsi:)
aitäh veelkord!

Yllep said...

Väga armas müts!

Inga said...

aitähh, Ülle!

Anonymous said...

Das Bettelarmband existiert als thomas sabo online Schmuckstück bereits seit Jahrzehnten. sabo schmuck Ursprünglich wurde es getragen, um sich von nahestehenden thomas sabo charm Menschen Anhänger „zusammenzubetteln“ und dadurch ein Schmuckstück zu besitzen, thomas sabo glaube liebe hoffnung das eine ganz persönliche Geschichte erzählen konnte. Nicht selten wurde es weiter vererbt thomas sabo und immer wieder in jeder Generation mit neuen Anhängern erweitert. thomas szabo Auch heute noch ist das Bettelarmband ein sehr beliebtes Accessoire. thomas sabo armbänder Und auch heute noch verbirgt es oftmals schmuck thomas sabo ketten Geschichten in sich, die eine ganz persönliche Bedeutung für seinen Träger bzw. seine Trägerin haben. Die einzelnen thomas sabo onlineshop Anhänger, die man an das Bettelarmband anbringen kann, können ganz unterschiedlichen Ursprungs sein. Einige thomas sabo ohrschmuck kauft man sich vielleicht selbst, andere lässt man sich von lieben Mitmenschen schenken und verbindet so mit dem Anhänger immer eine schöne Erinnerung.