Thursday, November 13, 2014

Minu Raamat


Siin ta siis nüüd on, minu esimene beebi paberil.

Kui Ingrid, Pegasuse kirjastusest, tuli välja mõttega, et on õige hetk nüüd teha päris minu oma raamat, siis mind valdasid teatud kõhklused ja kahtlused. Et kas mul ikka on nii väärikat materjali, mille peale trükimusta kulutada. Kui ma aga mõtte koomale tõmbasin, siis otsustasin, et see esimene, saab hõlmama üht kitsamat välja. Minu puhul on see muidugi üsna ilmselge, et see väli saab olla mütsiväli.
Julgus see tükk ette võtta tuli mul puhtalt uudishimust ja teadmisjanust. Mul oli nimelt plaan sellest õppida:) Sai ka selgeks, et ma saan omale korraliku tiimi seljataha, niiet ei jäänudki muud üle, kui pihta hakata.Kõike seda, mis ma sinna sisse kudusin, saab juba kaante vahelt näha:)

Ma olen siiralt tänulik oma uhkele tiimile, tänu kellele see raamat selline sai:

pilti tegi mu tütar Loore;
tekste ja skeeme toimetasid Ingrid Selg ja Mari Pukk;
imekaunis Triin, kes mütsid järjest pähe pani, lasi mul end riidesse panna ja oli kogu oma olemusega just nii helge kui piltidelt paistab.


On olnud rõõm luua, kududa, fotosessioone ellu viia ja nüüd seda kõike ka teistega jagada.Loodan, et nende kaante vahel on kudujate ja käsitöösõprade jaoks miskit inspireerivat.
Kes teab, ehk kohtan mõnd mütsigi varsti linna peal liikumas:)

Suur-suur tänu toetuse eest, armsad sõbrad!

9 comments:

Anonymous said...

Täiesti superlux, Inga! Imeline raamat! Kindlasti leiab koha riiulil ja nagu eelkõnelejadki kuskil muus kanalis - ootan järge kampsikute jmt näol ;)
Kairi

Anonymous said...

Ilus ja soe raamat! Kindlasti saab see olema minu riiulis ka! Minu tee kudumise juurde sai alguse peale seda kui olin Teist kirjutatud juttu Eesti Naisest lugenud:) Suur tänu!

Merlin

kasikk_29 said...

I'm impressed by your knittings. I'm watching your blog and I'm inspired to try knitting some lace for mysefl. Will your book available in English? I really want to have one copy.

Best regards,
Kasikk

Krentu said...

Palju õnne, Inga! Raamatu kirjutamine on ikka üks korralik ettevõtmine :)

Suvi said...

Väga ilus ja armas raamat paistab olevat!

Lemmi said...

Õnne raamatu sünni puhul! Minu arust ka on raamatu kirjutamine ja koostamine üks tohutu töö, aga samas ka rõõm ilmselt. Kõike kaunist!

Heli said...

Edu!

Inga said...

Suur tänu hea sõna eest!

Kasikk,
thank you!
unfortunately my book is only in estonian. Although most of designs are all brought in scheme.

dandelion said...

Іncredible work!!!